Go To Search
RSSEmailPrint
Img Sunny 41°F
Click to Home
Honor Roll

United States Army

Jacob Anderson

Daniella Argentino

Wayne Bauer

Selina Clancy

Derek Chiancola

Michael Cooney

Gregory Estevez

Brian Francis

James Francis

Daniel Hand

Colleen Harnish

Daniel Hill

Joy Sadler James

Ian Kent

Scott Knutsen

Michael Laurie

Derek Lucas

Rayan Manuel

Kyle McCann

Ryan McCann

Michael McElhaney

Christopher Muise

Kenneth Muise, Jr.

Jay Munoz

Thomas Parisi

Paul Pasquina

Steven Picard

Matthew Rattray

Peter Ricci

Lenny Russo

Todd Ryan

Amy Klopotoski Sheehan

Andrew Stewart

Derek Studley

Adam Taschler

R. Mark Teixeira

Freddie Torres

Anthony Trupiano

Kathryn VanAuken

Kristopher VanBoven

John Walsh

Kasha Ward

Anthony Wentworth

Shane Winn

Kelly Winship

Stefan Wolfe


United States Navy

Aaron Aiello

Nicholas Aiello

John Anderson

Julian Burns

Paul Cerino

Peter Charest

Sean Ellis

Jesse Francis

Brittany Harris

John Interrante, III

Greg Koller

Christopher Lindberg

Jonathan Laurie

David Lodge

David Moore

Daniel Morse

Nicholas Muise

Jake Munroe

Anthony James Parisi

Michael Parker

Jon Poirier

Daniel Reardon

Derrick Rowe

Matthew Ventimiglia

Chance Walker


United States Marine Corps

Brian Abell
 

Matthew Brennan

Daniel Cary

Jacqueline Gross

John Hafemann

James Irons

Zachary Jermyn

Elissa Knott

Taurean MacIsaac

Troy Mitchell

Perry Murdoch

CJ Mustone, III

Chris Severance

Douglas Sullivan

Kara Wagner

Kevin Wheeler   


United States Air Force

Jeremee Alexander

Pavel Bondarev

Erik Brancaleone

John Chipperini

Joshua Coakley

Jon Dahlmer, Jr.

Tony Favalora

Peter Greeke, Jr.

Devin Grover

Andrew Gwinn

Vincent Hodges

Perry Kishida

Keith Lee

Michael Lewis

Patrick Mahoney

John McLaughlin

Brian Misuraca

Soo Hwa Ono

Eric Pallazolo

Donald Parsons

Stephen Parsons

Jamie Peterson

Alain Rodolosi

John Russ

Kenneth Taylor, Jr.

Jason Theriault

Katherine Trejo

Yen Shin Watanabe

Trenton Williams

Corey Winchester


United States Coast Guard

Derek Alves

Mark Amero, Jr.

Paul Brancaleone

Jesse Cremeans

Sean Cunningham

Thomas Dagle, Jr.

Salvatore DiMercurio

John Harker

Nicholas Ingersoll

John Jenkins, III

Chad Johnson

TJ Malvesti

Jason Natti

Jade Pata

Jeffrey Quinn

Andrew Silva

Bowen Cahill Spievack

Nate Sargent

Eric Williams



Home     Contact Us     Documents     Pay Bills     Departments     Translate     Sitemap     Accessibility     Employment     Copyright     Powered by CivicPlus